سئو و بهینه سازی سایت و قالب های وردپرسی / WordPress SEO

سایت همپا وردپرس از همین آغاز کار خود توجه ویژه ای به خدمات سئو و بهینه سازی دارد و به سرعت در حال گسترش و پیشرفت در این زمینه است. استقبال بسیار زیاد فعالان حوزه وب و طراحی سایت انگیزه اصلی ما برای فعالیت بیشتر و ارائه خدمات تخصصی، تولید محتوای تخصصی و تضمین کیفیت کار ما می باشد. امید است این مجموعه راهی برای پیشرفت و اعتلای تمامی فعالان در حوزه وب فارسی و بهینه سازی وب باشد.

 

سئو چیست؟

سئو (SEO) یا بهینه سازی برای موتورهای جستجو، به منظور بهبود عملکرد سایت شما براساس استاندارهای موتورهای جستجو و جذب بازدیدکنندگان بیشتر از این طریق انجام میگیرد. فاکتورهای زیادی در سئو سایت شما تاثیر گذارند.

عبارت SEO مخفف سه کلمه Search Engine Optimization است که به معنی بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو است. اما مفهوم Search Experience Optimization که برابر است با بهینه سازی تجربه کاربری از جستجو، به عبارت دیگر باید برای رضایت کاربر از نتیجه یافت شده نیز اهمیت ویژه ای برای متخصصین ما دارد.
چند سال اخیر سیاست‌های گوگل با انتظارات بازدیدکنندگان از سایت‌ها همسو شده است.

 

seo-single-page-websites
سئو و بهینه سازی وردپرس

 

اهمیت سئو

اکثر کاربران اینترنتی صفحات مورد نظر خود را از موتورهای جستجوی اصلی مانند گوگل، بینگ و یاهو پیدا میکنند. از این‌رو سئو مناسب، کلید شما برای رسیدن به بازدید بیشتر است.

عبارت “کسب رتبه اول گوگل” یکی از رایج ترین و پرطرفدارترین عبارات دنیای وب است. اینکه سایت شما در بزرگترین مرجع جستجوی اینترنتی دنیا یعنی گوگل جایگاه مناسبی داشته باشد یک نقطه قوت محسوب میشود.

قطعا هر مدیری از اینکه سایت خود را در رده های بالایی از نتایج گوگل ببیند قطعا به موفقیت در کار خود رسیده است این امر فقط با سئو مناسب میسر می شود.

 

خوشبختانه کسب این جایگاه در گوگل دست نیافتنی نیست، اما سئو چندان آسان هم نیست. رعایت یک سری اصول و قواعد مشخص و همچنین آشنایی با الگوریتم ها و سیاست های گوگل در رتبه دهی سایت ها، مواردی ضروری برای موفقیت در این زمینه است.

بروزرسانی های مداوم و پی در پی گوگل در این زمینه کار متخصصین سئو را بیش از پیش پیچیده کرده است که خوشبختانه متخصصین همپا وردپرس در بروزترین وضعیت ممکن قرار دارند

search-engine-optimization-strategy-google
اهمیت سئو و بهینه سازی وردپرس

خدمات سئو همپاوردپرس

تیم سئو در همپا وردپرس با اجرای پروژه های موفق بسیاری در زمینه بهینه سازی سایت و موفقیت در زمینه دیجیتال مارکتینگ ، بهترین گزینه برای ارائه خدمات برای شما خواهد بود.

خدمات سئو و بهینه سازی وب در سایت همپا وردپرس ، به 2 گروه سایت هایی که از قالب های همپا وردپرسی استفاده میکنند
و سایت هایی که از قالب های غیر همپا وردپرسی استفاده میکنند تقسیم می شود که این تقسیم بندی فقط جهت تخفیف در نظر گرفته شده برای کاربران و استفاده کنندگان از قالب های سایت همپا وردپرس می باشد ، وگرنه در ارائه خدمات، تفاوتی ندارند.

این نکته قابل توجه باشد که برای آن دسته از کاربران سایت که نقش فعالی دارند و همواره با پیشنهادات خود چه از طریق دیدگاه ها و چه از طریق ربات تلگرامی ما را در جهت ارائه خدمات بهتر یاری می کنند، تخفیف ها و خدمات ویژه ای در نظر داریم.

 

چندی از خدمات تیم سئو و بهینه سازی همپاوردپرس به شرح زیر است:

1. مشاوره و پشتیبانی فنی

در ابتدای همه خدمات ، ما مشاوره و پشتیبانی سئو را مهم ترین اصل و خدمت به شما کاربران میدانیم . مفتخریم که تجربه چندین ساله خود در این زمینه را با شما به اشتراک بگذاریم. مشاوران ما به اتکای تخصص بالایشان در حوزه سئو و بازاریابی آنلاین، آنالیز فوق العاده ای از وضعیت سئو سایت شما ارائه میکند و تا پایان مسیر همراه شما خواهند بود . پشتیبانی تیم سئو ما 24 ساعته در خدمت شما کاربران خواهد بود.

2. آموزش های مقدماتی بهینه سازی سایت

دپارتمان فنی بهینه سازی همپا وردپرس ، مورد توجه دارد که آموزش های مقدماتی بهینه سازی وب را به همه شما وبمستران ارائه دهد تا در مسیر موفقیت پیشگام باشید.

3. سئو و بهینه سازی متاتگ ها

تیم سئو و بهینه سازی همپا وردپرس ، یکی از بهترین تیم ها در زمینه بهینه سازی متاتگ های ناب دنیای وب هستند.

4. بهینه سازی تصاویر وبسایت

تمامی تصاویر سایت شما به بهترین شکل ممکن بهینه سازی می شود.

5. آنالیز و تنظیم حرفه‌ای google webmaster

تسلط وبمستران به این مورد ، یکی از قابل توجه ترین گزینه های موفقیت است ، در این مسیر ما شما را با قسمت های مختلف گوگل وبمستر آشنا میکنیم تا به تسلط کافی برسید.

6. آنالیز تکنیک های بهینه سازی موتور جستجو

این پژوهش استراتژی بهینه سازی شرکت های گوگل و مایکروسافت را بررسی و توضیح داده است و موردی که جهت مطالعه و آنالیز قرار داده است، استراتژی های مربوط به شرکت مایکروسافت است. مهمترین معیارها برای بهینه سازی موتور جستجو از نظر محقق عبارتند از:

  •  اضافه کردن Allow یا DisAllow به نقشه سایت
  •  اضافه کردن URL به نقشه سایت
  •  اضافه کردن نقشه سایت به robots.txt
  •  استفاده از ابزارهای آنالیز جهت crawl

 

wordpress-seo
سئو سایت وردپرسی

 

موارد بالا تعداد اندکی از خدمات فوق حرفه ای تیم سئو و بهینه سازی سایت همپاورپرس می باشد ، موارد بیشتر قابل مشاهده در پلن های سفارش می باشد.
در پنل های ارائه شده، تمامی موارد را به دقت مورد توجه داشته باشید و برای مشاوره در انتخاب می توانید از طریق ایمیل یا ربات تلگرامی همپا وردپرس ، با ما ارتباط برقرار نمایید.

مشاهده پلن ها

 

بعد مشاهده پلن ها، برای سفارش از طریق فرم زیر اقدام فرمایید.

[gravityform id=”2″ title=”true” description=”true” ajax=”true”]