قوانین استفاده از محصولات

در جهت ایجاد بستری مناسب جهت خرید مطمئن از فروشگاه همپا وردپرس، همه خریداران مستلزم پذیرش قوانین استفاده از محصولات می باشند.

این قوانین به شرح زیر می باشد.

1- تمامی استفاده کنندگان محصولات، متعهد می شوند که پیرو قوانین جمهوری اسلامی ایران باشند.

2- قبل از خرید، مطالعه کاملی در رابطه با محصول مورد نظر داشته و هرگونه سوال خود را از طریق دیدگاه ها جهت پاسخگویی کارشناسان مربوطه مطرح نمایند.

3- اغلب محصولات دارای فایل راهنمای استفاده چه به صورت تصویری یا ویدئوی می باشند. لذا در صورت عدم داشتن مهارت های اولیه جهت استفاده از این محصولات، همپا وردپرس هیچ مسئولیتی را قبول نمی کند.

تبصره 1 : در فایل خریداری شده قالب وردپرس، فایل راهنما یا در صفحه محصول بر روی سایت، ویدئو معرفی قالب مربوطه قرار داده شده است و بخش های مختلف آن جهت نمایش به خریدار قرار داده می شود. لذا در صورت عدم مهارت در استفاده از قالب مذکور، تمامی عواقب بر عهده خریدار می باشد.

تبصره 1_1 : در صورتی که در فایل ترجمه یا فایل راستچین قالب مشکلاتی وجود داشته باشد، برطرف کردن این موارد بر عهده سایت همپا وردپرس می باشد.

تبصره 2_1 : در صورتی که قالب مورد نظر دارای باگ از سوی طراح باشد، خریدار موظف است تا زمان برطرف سازی باگ یا مشکل پیش آمده از سوی طراح، صبر و شکیبایی خود را حفظ نماید.

تبصره 3_1 : نصب قالب وردپرس همچون دمو از سوی تیم همپا وردپرس فقط زمانی انجام می گردد که سایت دارای هیچ محتوایی نباشد.

تبصره 4_1 : به سبب ارائه فایل راهنما و ویدئو معرفی محصول، به غیر از نصب به صورت درون ریز، همپا وردپرس هیچ گونه پشتیبانی جهت نصب و تنظیم قالب ارائه نمی کند. در صورتی که خریدار بعد از خرید و مشاهده فایل راهنمای و ویدئو، دارای مشکلات و نیازمند راهنمایی باشد، از سیستم تیکتینگ پاسخگوی وی خواهیم بود.

تبصره 5_1 : هر خرید قابل استفاده بر روی یک آدرس دامنه می باشد، لذا در صورتی که خواهان استفاده بر روی چندین دامنه می باشید، بایستی از مدیریت و فروشنده محصول کسب اجازه نمایید.

تبصره 2 : در صفحه محصول طرح گرافیکی لایه باز PSD ، تصویر پیشنمایش از لایه های طرح لایه باز قرار داده می شود. لذا خریدار موظف است قبل از خرید، به صورت کامل تمامی موارد رو بررسی نماید و در صورت عدم توجه یا عدم مهارت کافی در ویرایش طرح های لایه باز، تمامی عواقب بر عهده خریدار می باشد.

4- پشتیبانی محصولات فقط از طریق سیستم تیکتینگ سایت انجام می شود.

6- با توجه به موارد 2 و 3 ، امکان بازگشت وجه محصول خریداری شده ممکن نمی باشد، لذا در خرید خود دقت نمایید.

7- انتشار یا اشتراک گذاری از فایل محصول یا تصاویر توضیحات محصول خلاف قوانین می باشد و با متخلفین برابر با جرایم رایانه ای برخورد خواهد شد.

8- هرگونه اعمال تغییر در محصولات و فروش آن ها به صورت غیر مجاز خلاف قوانین بوده و با متخلفین برابر با جرایم رایانه ای برخورد خواهد شد.

  • ماده ۷۴۰ قانون مجازات اسلامی : هرکس بطور غیر مجاز داده های متعلق به دیگری را برباید و یا از داده های دیگران به نفع خود سوء استفاده نماید، چنانچه عین داده ها در اختیار صاحب آن باشد طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۲۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا یکسال محکوم خواهد شد. 
  • ماده ۷۴۵ قانون مجازات اسلامی : هرکس بوسیله سامانه های رایانه ای یا مخابراتی داده های دیگری را بدون رضایت او منتشر و یا در دسترس دیگران قرار دهد به نحوی که منجر به ضرر یا عرفا موجب هتک حیثیت او شود طبق قانون به پرداخت جزای نقدی از ۵ میلیون ریال تا ۴۰ میلیون ریال و حبس از ۹۱ روز تا ۲ سال و یا هر دو محکم خواهد شد.

9- تمامی خریداران موظف به پذیرفتن قوانین مذکور می باشند و خرید منوط به پذیرش قوانین بدون کسب امضا از سوی همپا وردپرس می باشد.

 

با تشکر از همه خریداران و همراهان محترم
مدیریت همپا وردپرس